Přeskočit na obsah

Masáže

U nás ve studiu naleznete i masáže různých druhů. Chcete si odpočinout a zrelaxovat? Uvolnit svaly a napětí či ulevit od bolesti zad? Jste tady správně. Vyberte si pro Vás vhodnou variantu a objednejte se buď formou rezervačního systému nebo na tel.č. 737 298 351. Naleznete nás rovněž na Facebooku.

Těšíme se 🙂

Masáže

Maderoterapie

Maderoterapie (Terapie dřevem)je celostní metoda práce s tělem, která kombinuje ruční lymfodrenáž s intenzivní masáží pomocí speciálních, dřevěných, anatomicky tvarovaných nástrojů. Maderoterapie umí dělat zázraky obzvlášť u žen, které trápí celulitida. U masáže se používají rotační (otočné) válečky, které se přizpůsobují anatomii lidského těla. 

Maderoterapie je tedy proticelulitidní a hubnoucí terapie. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každého klienta, který bojuje s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení.

Výsledky :
– Zpevnění kůže a podkoží
– Tvarování postavy (hubnutí
– Odstranění celulitidy
– Detoxikace lymfatického systému

 

 

Havajská masáž

Havajská masáž je považována za perlu mezi masážemi. Název Lomi Lomi znamená laskavé ruce. Techniky této masáže pochází z Havajských ostrovů. Používají se velmi plynulé, měkké i hloubkové hmaty, využívají se nejen prsty a dlaně, ale především celá předloktí. Masáž se však mění podle potřeb klienta a to svou dynamikou, hloubkou i samotnou délkou masáže. Může být vedena velmi jemně, vyvážené a zklidňující dotyky jsou plynulé, pak přináší Havajská masáž opravdovou relaxaci. Uvolňuje chronické napětí a bolest, které vznikly dlouhodobým přetížením hluboko umístěných svalů. Uvolněním se tkáň zahřeje a obnoví svou přirozenou pružnost. Všechny dotyky na sebe navazují, dochází k hluboké relaxaci. Výborná na krční páteř a uvolnění lopatek. 🙂

Účinky:

pozitivně působí na krevní oběh a lymfatický systém
odstraňuje svalovou bolest a bolest kloubů
potlačuje únavu a napětí
blahodárně působí na psychiku a navozuje pocit klidu a duševní pohody

 

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž podporuje přirozený odtok lymfy, která odvádí odpadní látky. Dochází k detoxikaci.
Manuální lymfodrenáž využívá ke stimulaci toku lymfy určitý tlak a rytmických krouživých pohybů, masáž pomáhá organismu zbavit se přebytečné tekutiny a toxických látek metabolismu.

Před manuální lymfatickou masáží je důležité speciálními hmaty lymfatické uzliny vyprázdnit, abychom zabezpečili bezpečný odtok mízy.

 

 

Sportovní masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů. Pomáhá sportovci/klientovi zbavovat se únavy nebo připravit se na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

Je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených aktivitou nebo jednostranným namáháním.