On-line lekce

On-line lekce u Tebe doma.

Chceš cvičit Nebo cvičit v jakoukoliv hodinu pomocí youtube?

 

On-line lekce probíhá pomocí aplikace zoom, kterou si nainstaluješ do svého telefonu či počítače a můžeš po zaslání odkazu cvičit s námi přímo ze studia. Spojení je stabilní, pokud nestíháš, ale přesto chceš cvičit s někým, tak je to vhodná varianta.

Druhá varianta On-line/youtube lekce není vázaná na čas, tedy můžeš si lekci pustit kdykoliv online během 24hod pomocí youtube.

Neváhej se tedy přidat a zacvič si s naším studiem i touto formou – ať už jsi doma, v práci, na návštěvě u rodiny či dovolené. Takto si můžeš zacvičit kdykoliv a kdekoliv. A hlavně uděláš něco pro své tělo a duši, a směřuješ k lepšímu životu.

 

On-line lekce

 V případě, že chceš cvičit osobně ať už skupinové či individuální lekce pilates, speciální pilates Springboard či spirální stabilizace, přihlas se na jakoukoliv lekci na rezervačním systému, lekce probíhají přímo ve studiu. Pojď se zapojit k aktivnímu životnímu stylu. Níže nalezneš po kliknutí na obrázky youtube, rezervační systém a odkaz na aplikaci zoom – díky, které můžeš cvičit naživo. Vytvoř si přihlašovací údaje, přihlas se na lekci. Následně, ti hodinu před lekcí dorazí odkaz do e-mailu, který Tě spojí přímo na lekci. Chceš zkušební video youtube? Neváhej nás kontaktovat.
 
Chceš být součástí týmu nebo máš jiný dotaz? Zavolej, napiš či doraz osobně, rádi Tě uvidíme. Těšíme se na našich lekcích pilates, pilates Springboard, spirální stabilizace, ale rovněž na masážích či individuálních lekcích.
Cvičíme každý den v týdnu, ve svátky i přes prázdniny. Dvakrát ročně pořádáme víkendové pobyty 
a můžeš se těšit i na nabídku cvičení u moře.

Více informací telefonicky či osobně ve studiu
Těší se Vaše lektorka Kamila Indruchová 
 
 Sledovat nás můžeš i na FB stránkách Pilates-ka
Pro přihlášení na lekci klikněte zde  

Rezervační systém
Pro přihlášení na lekci klikněte zde